Pasowanie na Przedszkolaka

Dzisiaj dzieci z grupy Jeżyków zostały pasowane na przedszkolaków.

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza, wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Maluszki z wielką niecierpliwością czekały na to ważne wydarzenie, w którym towarzyszyli im ich najbliżsi.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód tego jak wiele już potrafią.

Podczas występu recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na instrumentach. Występując przed zgromadzoną publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również wielką odwagą.

Podczas uroczystego pasowania przez Panią Dyrektor dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale.